Share

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

01

Nasza niezwykła Historia

Od początku lat 90 polska, rodzinna firma Megan Seating koncentruje się na dostarczaniu foteli najlepszej jakości. Wierzymy, że dbałość o detale i wyjątkowe podejście do każdego klienta i projektu jest niezbędne przy tworzeniu fotela idealnie dopasowanego do sali i przeznaczenia. Dzięki wspaniałej i oddanej pracy naszego zespołu rokrocznie fabrykę opuszcza około 100 000 foteli. Jakość finalnego fotela jest dla nas priorytetem dlatego na każdym etapie produkcji każdy członek zespołu może przedstawić swoje uwagi i usprawnienia.

Naturalnym rozwinięciem tej dbałości jest cały pakiet atestów i certyfikatów dzięki, którym możemy z pełną odpowiedzialnością realizować projekty
ba całym świecie. Zapraszamy serdecznie do przeglądu naszych wybranych realizacji z których wszyscy jesteśmy bardzo dumni oraz oczywiście do odwiedzenia nas w Otowicach i poczucia osobiście niezwykłej atmosfery panującej podczas pracy twórczej przy projekcie.

Po prostu robimy fotele

tapicerka

02

Nasz Zespół

Zgrany zespół profesjonalistów czuwa na każdym etapie produkcji. Począwszy od przygotowania aranżacji i asysta podczas etapu projektowania przez precyzyjne dopasowanie każdego detalu fotela aż do wykonania wszystkich elementów z sercem i rzemieślniczą precyzją. Często lubimy mówić, że nie pracujemy w fabryce a w manufakturze na olbrzymią skalę. Podkreśla to osobiste zaangażowanie całego zespołu w jakość finalnego fotela oraz zadowolenie klienta.

03

Nasze Działy

Tapicernia

ubieranie pokrowców

Szwalnia

szycie

Dział pianek PU

lanie pianek formowanych

Dział obróbki drewna

stolarnia

Dział metalowy

spawanie

Malarnia proszkowa

malowanie elementów metalowych

04

Polecają nas

05